Yhteystiedot

Toimisto

Toimisto avoinna ma-pe klo 9.00-16.00
Posti- ja käyntiosoite Hämeentie 105, 3. krs
00550 Helsinki
Sähköposti office(a)scl.fi
Emma Peltola, järjestösihteeri office(a)scl.fi / 050 5255705
Heidi Heiskanen, toiminnanjohtaja heidi.heiskanen(a)scl.fi / 045 2095499
Ina Tiittula, koulutussuunnittelija ina.tiittula(a)scl.fi / 045 3490573
Riikka Nykänen, tapahtumakoordinaattori riikka.nykanen(a)scl.fi / 0440 750017

Hallitus

Riikka Taivassalo, puheenjohtaja riikka.taivassalo(a)scl.fi
Heli Kaskela, varapuheenjohtaja heli.kaskela(a)scl.fi
Mira Lehtinen, hallituksen jäsen mira.lehtinen(a)scl.fi
Jonna Järvelä, hallituksen jäsen jonna.jarvela(a)scl.fi
Anna Sällylä, hallituksen jäsen anna.sallyla(a)scl.fi
Petra Eloranta, hallituksen jäsen petra.eloranta(a)scl.fi
Eveliina Hietakymi, hallituksen jäsen eveliina.hietakymi(a)scl.fi

Valiokunnat

Kilpailuvaliokunta riikka.nykanen(a)scl.fi
Nuorisovaliokunta mira.lehtinen(a)scl.fi
Seuravaliokunta heidi.heiskanen(a)scl.fi
Tuomarivaliokunta tuomarivaliokunta(a)scl.fi